אודות ISI 360

חברת ISI 360 נוסדה על ידי עירד תמיר ואיציק אדרי.

החברה מתמחה במתן שירותי ייעוץ אסטרטגי, איסוף מידע מודיעיני וחקירות למגזר הפרטי, העסקי והמסחרי. ISI 360 מספקת ללקוחותיה מעטפת שירותים נרחבת שמטרתה השגת מידע, עיבודו, ניתוח שלו והצגתו כתמונת מצב רלוונטית בפני מקבלי ההחלטות. החברה פועלת בקשת הרחבה של עולם המודיעין והביטחון, מתמחה בהפעלת הגורם האנושי ומפעילה אנשי מקצוע מובילים בתחומם, אשר בעזרתם מעניקה ללקוחותיה שירות מקצועי ויעיל.

מייסדי החברה בעלי ניסיון של 20 שנים ומעלה בתחום. החברה מספקת את כל השירותים IN HOUSE עם עובדים המועסקים בחברה, שרובם ככולם יוצאי יחידות מודיעין. החברה מספקת את שירותיה ברמה הגבוהה ביותר. בעזרת קשרים, כלים, מכשור טכנולוגי מתקדם וניסיון רב בתחום.

בין שירותיה המרכזיים של החברה

מודיעין עסקי

חקירה מודיעינית, מבצעית בשטח ובמרחבי הסייבר והדיגיטל השונים. החקירה מאפשרת במהלכה איסוף מידע על יריבים ומתחרים עסקיים. במהלך החקירה ממפים את המידע הרב אשר נאסף, מנתחים אותו ומקבלים תמונת מצב אותנטית, רלוונטית מבחינה כלכלית ומקצועית על המתחרים. כל זה כדי לשרת את המטרה של הלקוחות ולהעריך את מצב הארגון אל מול ארגונים מתחרים בתחום. 

חקירות פרטיות

חקירות המתבצעות על ידי אנשי מקצוע מובילים ומנוסים, תוך שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים ומכשור חדשני, מחקרים ותצפיות. בין השירותים: איתור, האזנות סתר, חקירות, מעקבים, חקירת בגידות, חקירות מחשב וסייבר, חקירות כלכליות על אנשים פרטיים, חקירות במגזר הערבי, בדיקות פורנזיות, שחזור מידע לטלפונים, בדיקות האזנה ברכב, בבית במשרד ועוד.

חקירות כלכליות

הצגת תמונת מצב כלכלית אודות ישות משפטית, איתור זכויות, נכסים, כספים וחובות.
איתור חייבים, איתור נכסי חייבים, איתור נעלמים שהשאירו אחריהם חובות ועוד. 

הפעלת צוות אדום

החברה מפעילה צוות אדום המביים תקיפה על הארגון וחדירה אל לב הארגון למציאת נקודות תורפה המאפשרות זליגה של מידע רגיש ופרצות אבטחה שונות. מיפוי ואיתור כל המידע הנדרש לבניית אסטרטגיה לתיקון ליקויי אבטחה ושיפור מעגלי האבטחה בארגון.

ייעוץ אסטרטגי וניהול משברים

החברה מתמחה בליווי ארגונים שונים וניהול תהליכים, משברים ומתן ייעוץ אסטרטגי להתמודד עם אתגרים שונים, בעיקר במהלך משבר וניהול סיכונים לטובת יציאה מהמשבר.

החברה מבצעת תהליך הטמעת חשיבה יצירתית שתשרת בטווח הקרוב והרחוק את מטרת הארגון. על מנת למלא את החזון יוצרים פעולות טקטיות להשגת המטרות הניהוליות, נקבעים היעדים תוך שימת דגש על פיתוח יתרונות יחסיים על פני המתחרים בשוק, שיטות עבודות חדשניות ועוד.

לפרטים נוספים וקביעת פגישה ללא התחייבות
צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

[leadercf7 campid="9351"]

החברה מספקת ללקוחותיה מעטפת שירותים נרחבת שמטרתה השגת מידע, עיבודו, ניתוח שלו והצגתו כתמונת מצב רלוונטית בפני מקבלי ההחלטות. החברה פועלת בקשת הרחבה של עולם המודיעין והביטחון, מתמחה בהפעלת הגורם האנושי ומפעילה אנשי מקצוע מובילים בתחומם, אשר בעזרתם מעניקה ללקוחותיה שירות מקצועי ויעיל.

השאירו פרטים

[leadercf7 campid="9351"]