איך תדעי אם בעלך בוגד בך

שישה סימנים שעשויים להעיד על כך שבעלך בוגד בך

את חושדת, אבל לא בטוחה. יש לך הרגשה, כי נדמה לך שמשהו בו שונה – אבל אין לך הוכחות חד-משמעיות. האם הוא בוגד בך? 

לשאלה הזאת יש משמעויות שיכולות לשנות לגמרי לא רק את החיים שלך ושלו, אלא של כל התא המשפחתי שביניכם ומסביבכם. לכן,  גם את בטוחה ב-99% שהתחושות שלך נכונות ושהוא בוגד בך, חשוב מאוד שלא לפעול על פי חשדות בלבד אלא לעשות מאמץ כדי לוודא ולפעול אך ורק כאשר התשובה ודאית ב-100%.

אם תפעלי על בסיס חשדות לא מבוססים – את עלולה לפגוע בעצמך וביקרים לך. 

בסרטים אנחנו רואים נשים שתופסות את בעליהן "על חם" או מגלות סימני ליפסטיק על החולצה, אבל בחיים זה הרבה יותר מורכב. אספנו עבורך 6 סימנים שיכולים להעיד על כך שבעלך בוגד בך, ובכל מקרה של חשד שאינו מבוסס מספיק, מומלץ לפנות אל חוקר פרטי בגידות שיוכל לבצע עבורך מעקב ואיסוף הוכחות.

.

1. האם חל שינוי משמעותי בהתנהגות, בהרגלים או במראה שלו לאחרונה?

כאשר אדם בוגד, הוא חווה אי נוחות, רגשות אשמה, בושה, כעס עצמי, נקיפות מצפון ועוד. כתוצאה מכך ההתנהגות שלו עשויה להשתנות באופן קיצוני: מצבי רוח, התפרצויות זעם, בלבול, קרירות או אדישות. במקרים אחרים הוא יכול לשנות הרגלים קבועים (למשל, לחזור מהעבודה בשעות מאוחרות יותר ויותר), ואפילו את המראה החיצוני שלו ללא סיבה נראית לעין.

יתכן שאפילו הרעפת חיבה מוגזמת, בתדירות ובעוצמה גבוהות מאוד, עשויה להעיד על רגשות אשמה שנוצרו בגלל בגידה.

הרבה סיפורי חוקרים על בגידות מתחילים בשינוי בהתנהגות של הבעל. נשים רבות שבעליהן בגדו בהן סיפרו אחר כך שאחד הסימנים הראשונים שעוררו בהן את החשד הוא ש"הוא פשוט התחיל להתנהג בצורה שונה לגמרי מההתנהגות של האיש שהתחתנתי איתו, ולא באיטיות ולאורך זמן אלא ממש בבת אחת".

 

2. האם את תופסת אותו בשקרים?

כאשר בעל ואישה חולקים חיים משותפים יחד, תחת אותה קורת גג, ובפרט כאשר יש להם ילדים משותפים – בגידה היא לא תמיד דבר פשוט לביצוע.

כדי שבעלך יוכל לבגוד בך מבלי שתתפסי אותו, יתכן שהוא ימציא שקרים לבנים כדי ליצור לעצמו את ההזדמנויות או לכסות את עקבותיו – וכידוע, ככל שהשקרים מצטברים כך קשה יותר להסתיר את האמת. 

לכן, אם את תופסת אותו פעם אחר פעם בשקרים, חצאי אמיתות ואי דיוקים, אלה יכולים להיות פעמוני אזהרה מהדהדים לכך שיש לו מישהי אחרת – וכדאי לפנות אל חוקר בגידות.

 

3. האם יש אי סדרים בהתנהלות הכספית שלו?

בעל בוגד נוהג להוציא כספים על חיזורים ובילויים, לקנות מתנות, לממן שהויות בצימרים או בבתי מלון, ולעיתים פשוט להעביר כספים רבים למאהבת שלו.

כדי שיוכל להרשות לעצמו את כל ההוצאות הנוספות הללו, לעיתים הוא נוהג לשקר לאשתו על מצבם הכלכלי: פותח חשבון בנק סודי משלו, מסתיר הכנסות, בודה סיפורים על משיכות לא מוסברות מהחשבון המשותף, או פשוט מסתיר את כל ההתנהלות הכלכלית המשותפת. 

חושדת באי סדרים בהתנהלות הכספית של בעלך? משרד חקירות שמתמחה בבגידות יוכל לרדת לשורש העניין ולהציג בפנייך הסברים והוכחות.

 

4. האם הוא מסתיר ממך את הסלולרי שלו?

כולנו יכולים להסכים שהמכשיר הסלולרי שלנו הוא חלק בלתי נפרד מאיתנו. אנחנו מנהלים דרכו את התקשורת החיצונית עם כל העולם או בשיחות טלפון או בוואטסאפ, במסנג'ר, במיילים ועוד.

אם בעלך נבהל כשהוא מקבל שיחת טלפון, מתרחק ממך כשהוא משוחח, או מונע ממך להתקרב למכשיר שלו (ובמקרים מסוימים אפילו חוסם אותו בסיסמה) – יתכן שהוא חושש שתשמעי או שתקראי משהו שעשוי להעיד על קשר עם מישהי אחרת.

חקירת בגידות יכולה לעשות שימוש בטכנולוגיה מתקדמת כדי לבדוק האם זה נכון.

 

5. האם הוא נמנע מיחסים אינטימיים?

נשים רבות נוהגות לחשוב שאם הוא לא רוצה לקיים איתן יחסים אז כנראה שהוא מוצא את הפורקן שלו אצל מישהי אחרת (ופעמים רבות יש בכך אמת);

אבל ריחוק ביחסים האינטימיים לא מתבטא רק בהימנעות מקיום יחסי מין, אלא גם בהתקררות משמעותית בפתיחות הרגשית. 

אם בעבר הוא היה משוחח איתך בפתיחות על הכל, מקשיב לכל מה שאת מספרת ומשתף איתך את מה שיש בליבו – אבל היום הוא נמנע משיחה אישית וכנה, יתכן שיש מישהי אחרת שהוא משוחח איתה.

 

6. האם הוא יוזם קשרים עם נשים אחרות ברשת?

גברים רבים נוהגים ליצור קשר עם נשים אחרות ברשתות החברתיות או באפליקציות היכרויות.

הם מנסים להסתיר את זה, ואם הם נתפסים אז הם נוטים לטעון שזה רק למטרות ידידות, שזה רק שעשוע בלתי מזיק, או שהם רק רוצים לקבל חיזוק לכך שהם עדיין סקסיים ונחשקים כבעבר – אבל גם אם מדובר בשעשוע צדדי תמים, הרי שריבוי ההזדמנויות הוא פרצה שקוראת לגנב.

או, במקרה הזה, פרצה שקוראת לבוגד.

גם במקרה כזה, חוקר פרטי שמתמחה בבגידות יוכל לנהל מעקב באמצעים מתוחכמים ולהציג בפנייך את התכתובות. יחד עם פרטים נוספים שיכולים להתגלות במעקבים – יתכן שתקבלי אישור לחשדות שלך.

 

לסיכום,

יש כמובן סימנים נוספים שיכולים להעיד על כך שבעלך בוגד בך, אבל אלה הנפוצים ביותר. ושוב, אל תמהרי לפעול על בסיס חשדות בלבד.

אם הסימנים מצטברים ויש לך הרגשה פנימית, גשי אל חוקר בגידות במשרד חקירות מקצועי ומנוסה המתמחה בחקירות בגידה וקבלי את ההוכחות הוודאיות שאת צריכה כדי לפעול. 

תוכן עניינים

השאירו פרטים

[leadercf7 campid="9351"]