בדיקות האזנה וריגול – כל מה שצריך לדעת

ודאי שמעתם או נתקלתם לא פעם במונחים "האזנת סתר", "ריגול", "ציתותים לטלפון" וכו'. לעתים קרובות אנשים אינם מודעים לכך אולם בכל רגע נתון מצותתים להם, לשיחות שלהם, לטלפון שלהם וכו'. היום, ניתן לבצע האזנות סתר ולאסוף מידע פרטי ועסקי שיכול לשמש אותנו לצרכים שונים, באמצעות טכנולוגיות מתקדמות. לדוגמה: האזנת סתר לאיסוף מודיעין עסקי שיכול לעזור לכם לגלות מיהו אותו אדם או גוף המציע לכם שותפות או השקעה משותפת בנכס, מיזם או מוצר חדש. כך תוכלו להחליט אם כדאי לעשות עמם עסקים ואם כוונותיהם טהורות. 

אנו, בחברת 360 ISI, מעניקים שירותי חקירות וייעוץ אסטרטגי ומתמחים בכל הקשור לאיתור וניטור של האזנות סתר. בחברה פועלת מחלקה טכנית רחבה באמצעות מגוון כלים טכנולוגיים מתקדמים ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה המתמחים בתחום זה ובשימוש בציוד הטכנולוגי הדרוש לגילוי האזנות סתר ומקורן.  

אז מהן האזנות סתר והיכן אנו עשויים להיתקל בהן כיום?

בשנים האחרונות ודאי שמעתם בחדשות לא מעט על פרשיות שנוגעות להאזנות סתר. באלה משתמשים בתחומים רבים ושונים בחיים, החל מתחום העסקים, דרך ספורט, פוליטיקה ואפילו אנשים פרטיים כמו במקרה של חקר בגידות או חקירות הנעשות במהלך סכסוך בהליך הגירושין. את האזנות הסתר ניתן לבצע בדרכים שונות ומגוונות, החל משתילת מיקרופונים, דרך שימוש באפליקציות עם תוכניות זדוניות בטלפון ועד להקלטת אדם באמצעות מכשיר הקלטה מבלי שהוא מודע לכך שהוא מוקלט באותם רגעים. 

כיצד יודעים אם האזנת הסתר אסורה או מותרת על פי חוק?

לא מעט דובר בנושא האזנות סתר והקבילות של האזנות על פי החוק. למעשה, יש האזנות סתר אסורות ויש האזנות סתר המותרות על פי החוק. האזנה אסורה היא האזנה המתבצעת במקום שבו לא סביר שתהיה הקלטה או ציתות של הנאמר והצד המוקלט אינו יודע על כך. 

יש גם סעיפים שונים לחוק, כמו למשל: אדם היכול להקליט בגלוי או בסתר את השיחה שהוא נמצא ונוכח בהן. לדוגמה: דיברתם בטלפון עם אדם אחר? אתם יכולים להשתמש באפליקציה להקלטת השיחה. אתם יושבים ומשוחחים עם אדם אחר בבית קפה? אתם יכולים להקליט את השיחה גם אם הצד השני אינו מודע לכך. הרחבת החוק אומרת שגם אם הצד אינו חלק בשיחה אך ההקלטה מתבצעת במקום ציבורי שבו סביר שגם אחרים ישמעו את השיחה הרי שמדובר בהאזנת סתר מותרת. במילים פשוטות, לאדם הפרטי לא כדאי להתעסק בכל הקשור להאזנות סתר ולכן עדיף ומומלץ להזמין את שירותיו של חוקר פרטי מנוסה ומקצועי בתחום.

זקוקים לשירותי האזנות סתר או לאתר האזנות שלכם?

בין אם אתם רוצים לבצע האזנת סתר או שיש לכם חשד לכך שמאזינים לכם ואתם רוצים לאתר את ההאזנה ולנטרל אותה, אתם יכולים ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון ונציגינו המקצועיים יעמדו לשירותכם ויבצעו את הבדיקות הנדרשות.

נרחיב ונאמר לסיום שכל נושא של בדיקות האזנה, ריגול, תוכנות רוגלה והאזנות סתר משמש לצורכי מעקבים, איתור ואיסוף מידע, ריגול עסקי, ריגול פרטי, חקירות כלכליות ועוד אין ספור תחומים שונים המוצעים על ידי משרד החקירות 360 ISI.

תוכן עניינים

השאירו פרטים

[leadercf7 campid="9351"]