חקירות פרטיות

מקרים רבים בחיים גורמים לנו לא לסמוך על הצד השני, בין אם מדובר בבן/בת הזוג, בן משפחה, חבר או שותף לעסק. לצערנו הרב, העולם אינו נקי מבגידות, שקרים, סחטנות וגניבות. לעתים האנשים הקרובים אלינו, הם אלה שפוגעים בנו הכי הרבה וזה קורה בהפתעה כשאנחנו לא מצפים לכך. כאשר זה מגיע לכדי מצב בו לא ניתן להעלים עין יותר ויש לכם צורך ורצון לדעת במדויק מה קורה מאחורי הקלעים. עם מי, או יותר נכון, עם מה אתם מתמודדים ורוצים להוציא את האמת לאור. למקרים כאלה, ניתן לשכור את שירותיו של חוקר פרטי מנוסה, מקצועי שיחקור ויגיע אל האמת שאתם מחפשים. חברת ISI 360 מתמחה בשירותי חקירות פרטיות: ביצוע מעקבים, איתור האזנות, חקירת בגידות, חקירות סייבר, מודיעין עסקי ועוד.

תפקידו בכוח של היועץ האסטרטגי

תחומי שירות עיקריים שלנו:

בסיטואציות שונות בחיים ייתכן שתפגשו בצורך לדעת מה קורה מאחורי הקלעים ואיזה מידע מסתירים מכם. במקרים כאלה ואחרים אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לחברת החקירות ISI 360, המפעילה אנשי מקצוע בעלי ניסיון של עשרות שנים בתחום, רובם ככולם יוצאי יחידות מודיעין המספקים מענה מהיר ויעיל. חקר האמת שלכם הוא נר לרגלינו ואנחנו נעשה הכל כדי להוציא אותו לאור.

מחלקת החקירות פועלת תחת רישיון מטעם משרד המשפטים וחברות בלשכת החוקרים הפרטיים בישראל. המחלקה מתמחה בהפעלת הגורם האנושי באיסוף המידע המודיעיני הדרוש ומספקת מגוון שירותים ללקוחות החברה. 

לפרטים נוספים והזמנת חקירה כלכלית,
צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח להעניק לכם שירות.

השאירו פרטים