ייעוץ אסטרטגי

ייעוץ אסטרטגי וניהול משברים הם שני השירותים הפופולריים ביותר בקרב משרדי חקירות בשנים האחרונות. ארגונים רבים מזמינים את השירותים האלה, כיוון שהם אינם מספקים להם רק תוכנית אסטרטגית לניהול הארגון ויציאה ממשברים הנגרמים כתוצאה משינויים במגמות השוק, אלא הם גם נהנים מצבירת יתרונות על פני המתחרים שלהם. כאמור, ידע הוא כוח ומשרד החקירות המספק שירותי ייעוץ אסטרטגי מבצע את המחקר, איסוף המידע הנדרש על השוק, המגמות המשתנות בו, המתחרים וכל מידע נוסף שעשוי לסייע ללקוח המשרד לצלוח משברים ושינויים שונים. כמו כן, ניתן לתכנן אסטרטגיה להתנהלות שוטפת והפחתת סיכונים.

בין התחומים שבהם עוסק הייעוץ האסטרטגי

תפקידו בכוח של היועץ האסטרטגי

תפקידו של היועץ האסטרטגי הוא לסייע לעסק, או לארגון לבנות אסטרטגיה שבאמצעותה ניתן יהיה לבצע התאמה מיטבית לתנאי השוק המשתנים ותנאי הסביבה הקיימים. השירות ניתן על ידי משרד חקירות לרוב שכן חלק ניכר מהייעוץ האסטרטגי מושתת למעשה על מודיעין כלכלי ותחרותי. המידע המתקבל מהמודיעין מאפשר ליועץ האסטרטגי לבחון את פעולות העסק ולבנות אסטרטגיה עסקית שתאפשר לו לצלוח משברים, להתמודד עם אתגרים ושינויים שונים בסביבה תחרותית משתנה. בסופו של דבר, ניתן לקבל יתרונות רבים על פני המתחרים שאינם עושים שימוש בייעוץ אסטרטגי (או שימוש נכון בו). 

מדוע זה חשוב להשתמש בשירותי ייעוץ אסטרטגי?

חברות וגופים ציבוריים שונים פונים אל משרדי חקירות לטובת שירותי ייעוץ אסטרטגי ממגוון סיבות.
לדוגמה: כאשר העסק רוצה להתקדם ולצמוח, כאשר יש פערי מידע המונעים מהעסק להתקדם, או לחילופין גורמים לו לשקוע. באמצעות מידע מודיעיני עסקי וכלכלי על המתחרים בשוק, ניתן יהיה לבנות אסטרטגיה מתקדמת המבוססת על המידע שנאסף כדי ליצור יציבות ויתרונות תדמיתיים, שיווקיים ופרסומיים לטובת קידום הארגון. 

היתרונות של ISI 360

לפרטים נוספים והזמנת חקירה כלכלית,
צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח להעניק לכם שירות.

[leadercf7 campid="9351"]

השאירו פרטים

[leadercf7 campid="9351"]